Examenreis Appartementen Ourasol Ouravista

Algemeen

Door de perfecte ligging en de gezelligheid van het complex ga je in Appartementen Ourasol/Ouravista een heerlijke vakantie tegemoet. De appartementen liggen op een paar minuten lopen van de Strip dus je kunt uitgaan wanneer jij wilt, want het is natuurlijk DE plaats waar je moet zijn om te feesten! Het strand ligt op steenworp afstand en het centrum is via een lichthellende weg te bereiken. Kortom, alles binnen handbereik voor een perfecte vakantie!

Ligging (kaart)

  • Afstand tot centrum: Strip circa 200 meter, het oude centrum circa 3,5 kilometer
  • Afstand tot luchthaven circa 35 kilometer
  • Afstand tot bushalte circa 300 meter
  • Afstand tot dichtstbijzijnde winkels circa 100 meter
  • Afstand tot dichtstbijzijnde (mini)supermarkt circa 100 meter
  • Afstand tot dichtstbijzijnde restaurant circa 50 meter
  • Aan een steile weg
  • Afstand tot strand: circa 50 meter (zandstrand)

Faciliteiten

  • Receptie (24 uur geopend)
  • Lift
  • Kluisje (op de kamer: tegen betaling)
  • Lobby
  • Televisiehoek
> Meer faciliteiten

Verzorging

  • Logies.

Let op

Feestbestemming Albufeira is speciaal geselecteerd als eindexamenreis. Bij een 8-daagse examenreis met vertrek op 1, 4 en 6 juni en verblijf in Appartementen Ourasol/Ouravista, Vale Sao Joao, Borda d'Agua of Solar da Oura is het eindexamenpakket inclusief!

 

Het eindexamenpakket voor Albufeira bestaat uit:

 

KROEGENTOCHT OLD TOWN

In het oude centrum van Albufeira zijn ook te gekke feestkroegen te vinden. In deze kroegen gaan we natuurlijk helemaal uit ons dak tijdens de Kroegentocht Oud Albufeira.

 

CLUBNIGHT THE STRIP

Tijdens de Clubnight langs de Strip worden de beste clubs van Praia da Oura bezocht. Natuurlijk eindigt deze waanzinnige avond in de bekende discotheek KISS.

 

NACHT VAN ORANJE

De Nacht van Oranje is een knalfeest waarbij speciaal de Celebration wordt afgehuurd voor de Nederlandse partygangers. Een écht Hollands feest zoals alleen Hollanders dat kunnen met optredens, gekkigheid en een waanzinnige gadget.

 

GOGO MEMBERCARD

De voordeel card die je tijdens vakantie gewoon moet hebben! Bij vele bars, discotheken en restaurants krijg je onwijs veel korting.

 

Wil je een 8-daagse reis met vertrek op 1, 4 en 6 juni boeken en in een andere accommodatie verblijven dan betaal je voor dit pakket € 39,-.