Inclusief Totally Summer!
next
Images
Images
Images
Images
Images
Images
Images
Images
Images
Images
Images
Images
Images
Photo's
Photo's
Photo's
Photo's
Photo's
Photo's
Inclusief Totally Summer!
next

Camping La Masia

klantwaardering   7,4
Aantal sterren
  • 0
  • 1
  • plane
  • bus
  • Nabij het strand en uitgaanscentrum
  • 2 grote zwembaden
  • Met bus of vliegtuig
  • Stroom in de luxe tenten!
  • Mogelijkheid tot huur koelkast
  • Gezellig contact met andere feestbeesten
  • Gemiddeld 32°C in juli
vanaf €129
Deze vanaf prijs geldt op:
  • 16 juni
  • 10 dagen
  • 2 personen
  • busreis
  • 2-persoons huurtent standaard
Mail vriend Mail vriend

[TOTALLY_SUMMER_ACCO_PROMO_TEXT]

Reisinfo

DE BUSREIS

REISDUUR
Het aantal uren dat je in de bus zit, hangt af van je opstapplaats en natuurlijk de drukte op de weg. Vanaf Eindhoven is het ongeveer 19 uur in de bus.

10-daagse busreizen
-vertrek op vrijdag en thuiskomst op zondag
-vertrek op maandag en thuiskomst op woensdag


13-daagse busreizen
-vertrek op vrijdag en thuiskomst op woensdag

14-daagse busreizen
-vertrek op maandag en thuiskomst op zondag

17-daagse busreizen
-vertrek op vrijdag en thuiskomst op zondag
-vertrek op maandag en thuiskomst op woensdag


OPSTAPSCHEMA

Opstapplaats

vrijdag

maandag

Zwolle, achterzijde CS

10:30

13:00

Amsterdam, Europaboulevard (P18), nabij Shell Tankstation

10:45

13:15

Rotterdam, metrostation Capelsebrug

11:15

13:45

Utrecht, P+R Muziektheater

11:30

14:00

Arnhem, parking bij Rijnhal

11:45

14:15

Breda, transferium (Bagven Park)

12:00

14:30

Eindhoven, P+R Meerhoven

12:45

15:15

Nederweert, AC-Restaurant (aan de A2)

13:45

16:15

Maastricht, parking MVV-stadion

14:30

17:00

De aangeboden op- en/of uitstapplaatsen kunnen verschillen per datum. De mogelijke op- en uitstapplaatsen zijn zichtbaar tijdens het boeken.

Klik op de verschillende opstapplaatsen voor meer informatie over de exacte locatie, bereikbaarheid per auto of openbaarvervoer en de aanwezige faciliteiten.

MEER INFORMATIE
Uitgebreidere algemene informatie over de busreis kun je op onze site vinden onder het kopje
reisinfo, boven in het scherm.

 

DE VLIEGREIS

Je vliegt met Transavia, Vueling of Cityjet van Amsterdam naar Barcelona of Gerona. Deze vlucht duurt ongeveer 2 uur. Bij aankomst op het vliegveld word je opgewacht door de reisleiding van GOGO.

VERTREKDAGEN
Je kunt op iedere dag van de week vertrekken.

VERTREK VANAF REGIONALE LUCHTHAVENS
Op dinsdag, donderdag en zaterdag kun je vertrekken vanaf Eindhoven naar Barcelona of op donderdag, zaterdag en zondag van Rotterdam naar Barcelona. Op dinsdag en zaterdag kun je vertrekken vanaf Rotterdam naar Gerona. Op dinsdag, woensdag, donderdag en zaterdag kun je vertrekken vanaf Brussel naar Barcelona. Je vliegt dat met luchtvaartmaatschappij Brussels Airlines. 
Houdt er rekening mee dat je met vertrek en/ of aankomst vanaf een regionale luchthaven mogelijk een tussenlanding hebt op de heen en/of terugreis. Eventuele toeslagen/kortingen voor vertrek vanaf of aankomst op een regionale luchthaven worden vermeld bij stap 2 van het boekingsproces.

TRANSFER
De transfer vanaf Gerona naar Blanes duurt ongeveer 30 minuten en vanaf Barcelona ongeveer 60 minuten en is bij de reissom inbegrepen.

VLUCHTSCHEMA
In het geval dat wij van de luchtvaartmaatschappij vernemen dat een vlucht naar alle waarschijnlijkheid niet meer zal wijzigen, tonen wij de vluchttijden op de site tijdens het maken van een boeking. In veel gevallen krijg je tijdens het boeken de keuze uit verschillende vluchttijden of tussen een vlucht met tijden en een vlucht zonder tijden. Indien de vertrektijden niet getoond worden, zijn deze bij ons nog niet bekend. Transavia zal er alles aan doen om gepubliceerde tijden niet meer te wijzigen, echter we kunnen dit nooit 100% garanderen. Alle gepubliceerde vluchttijden zijn dan ook te allen tijde onder voorbehoud.

E-TICKETS
GOGO verzend je uiterlijk een week voor vertrek de tickets. Let op: op de tickets dienen de 1e voornaam en de achternaam gespeld te zijn zoals in het paspoort of op de ID-kaart. Indien namen onjuist geschreven zijn, kun je geweigerd worden voor een vlucht.

Voor meer exacte informatie over de vliegreis zoals bagage en internet check-in per luchtvaartmaatschappij, klik
hier.

Vragen of tips? Drop ze hieronder!

Om de website van GOGO goed te laten functioneren gebruiken wij cookies. Bekijk ons cookiebeleid. Als je onze site gebruikt, gaan wij ervan uit dat je akkoord bent. Wijzig cookie instellingen