Examenreis Appartementen Jorbar

Algemeen

Niet voor niets al jaren zeer populair onder de GOGO-gasten is Appartementen Jorbar. Deze appartementen liggen in het levendige centrum van El Arenal achter discotheek Veronica. Het prachtige zandstrand is om de hoek. Je hoeft maar een paar minuten te lopen en dan kun je neerploffen om de rest van de dag niet meer omhoog te komen! Wij weten het zeker, een verblijf in Appartementen Jorbar is de basis voor een geweldige vakantie op Mallorca!

Verzorging

  • Logies.

Let op

El Arenal op Mallorca is altijd één groot feest en is daarom speciaal geselecteerd als eindexamenreis. Bij een 8-daagse examenreis met vertrek op 1, 3 en 6 juni en verblijf in Appartementen San Diego, Jorbar of Ben Hur  is het eindexamenpakket inclusief!

 

Het eindexamenpakket voor Mallorca bestaat uit:

 

KROEGENTOCHT

Wat is er nou beter dan je vakantie te beginnen met de beroemde GOGO kroegentocht. Je weet meteen waar de leukste kroegen zitten, want het zou zonde zijn als je op je laatste dag van de vakantie pas de leukste kroeg van Mallorca ontdekt.

 

FUCK SCHOOL PARTY

Tijdens deze reis mag de Fuck School Party natuurlijk niet ontbreken. Nog even een keer een onvergetelijke avond beleven op Mallorca.

 

DUTCH NIGHT

De Dutch Night is een begrip geworden in El Arenal. Eèn van de populairste discotheken van El Arenal is omgetoverd tot een waar oranje feesttent. Behalve een te gek feest krijg je verschillende shots.

 

GOGO MEMBERCARD

Door deze GOGO Membercard zul je je als een echte VIP voelen op Mallorca. In El Arenal kun je genieten van vele kortingen en voordelen zoals 5 gratis drankjes in de vorm van een cocktail, een biertje of een glas wijn. Ook krijg je korting op entree in verschillende discotheken!

 

Wil je een 8-daagse reis met vertrek op 1, 3 en 6 juni boeken en in een andere accommodatie verblijven dan betaal je voor dit pakket € 45,-.